13 sie 2015

Promocja na segmentowe bramy przemysłowe Novoferm

Przemysłowe bramy Novoferm to funkcjonalnie i niezawodne rozwiązania do obiektów przemysłowych i rolniczych, jak: budynki gospodarskie, pomieszczenia magazynowe i budynki inwentarskie.Dlaczego warto wybrać bramę Novoferm?


Funkcjonalne i bezpieczne. Bramy przemysłowe Novoferm produkowane są z myślą o przemyśle i rolnictwie. Powstają w oparciu o wysokie standardy bezpieczeństwa oraz z myślą o jak najlepszym komforcie ich użytkowania. Przemysłowe bramy segmentowe Novoferm są także funkcjonalne i estetyczne dzięki: elastycznym opcjom zabudowy, różnym wariantom wykończenia powierzchni oraz szerokiemu wyborowi modeli sterowania.

Ekonomiczne i niezawodne. Przemysłowe rozwiązania Novoferm, dzięki wysokiej wartości współczynników termoizolacji, umożliwiają optymalizację zużycia energii w gospodarstwie. Ponadto są wyprodukowane w zgodzie z najwyższymi standardami jakości Novoferm (3 lata gwarancji producenta).

Segmentowe bramy przemysłowe Novoferm są polecane do:

  • budynków gospodarczych
  • pomieszczeń magazynowych
  • budynków inwentarskich
  • parków przemysłowychSegmentowe bramy przemysłowe Novoferm przeznaczone do użytku w gospodarstwach rolnych lub firmach mających związek z działalnością rolniczą  objęte są 35-proc. rabatem.

Promocja trwa do końca sierpnia 2015 r.

Rabat 35 % udzielany będzie od ceny katalogowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem bramy przemysłowej Novoferm zapraszamy do kontaktu