12 paź 2015

Nowe bramy przemysłowe K2 w ofercie Krispol

Dd 19 października 2015 w ofercie bram przemysłowych firmy Krispol pojawią się dwie nowości: brama K2 IL, oraz najcieplejsza przemysłowa brama na rynku K2 IS 60.

BRAMY PRZEMYSŁOWE K2 IL DOBRA BAZA TO PODSTAWA

Bramy przemysłowe K2 IL to komfortowe, ciepłe i bezpieczne bramy segmentowe w wyjątkowych cenach. Solidna konstrukcja prowadzenia zapewnia bramom trwałość, wysoki poziom izolacji i bezpieczeństwo. Uniwersalny wzór przetłoczenia wąskiego i faktura stucco sprawdzą się w obiektach o różnorodnym charakterze. Bramy K2 IL są dostępne z prowadzeniem NP i można je zastosować przy nadprożu o wysokości od 450 mm. Maksymalny wymiar bramy to 4000x4000 mm. W ofercie dostępna jest szeroka gama dodatków i automatyki, spójna z ofertą dla pozostałych segmentowych bram przemysłowych KRISPOL.

Pobierz ulotkę Bramy K2 IL

CIEPŁA BRAMA PRZEMYSŁOWA K2 IS 60


Brama K2 IS 60 to kompleksowe rozwiązanie, w którym wszystkie elementy pracują na rzecz jak najlepszej izolacji. To idealna propozycja obiektów przemysłowych o podwyższonych wymaganiach w zakresie termoizolacji. Dzięki zastosowaniu paneli grubości 60 mm i dopracowanej w każdym calu budowie, brama osiąga współczynnik U=0,9 [W/m²K] (brama 6000x4000 mm).

  •  poszycie z paneli grubości 60 mm na całej wysokości, o współczynniku U=0,39 [W/m²K] - to wynik o ok. 30% lepszy od paneli grubości 40 mm
  •  rozszerzony system uszczelnień
  •  panele bez przetłoczeń, z zewnętrzną fakturą slick i wewnętrzną stucco
  •  w standardzie zabezpieczenia na wypadek pęknięcia sprężyn i linek
Pobierz ulotkę Bramy K2 IS 60

 


Nowoczesne i ciepłe bramy przemysłowe można zakupić u partnerów handlowych Krispol m.in. w firmie Rambit z Krakowa