31 mar 2014

Wiosenne nowości Krispol na targach BUDMA

Targi BUDMA to symboliczne otwarcie sezonu budowlanego. Z tego też powodu wiele renomowanych firm regularnie wystawia swoje produkty na tych targach. Po wielu latach nieobecności KRISPOL powrócił na BUDMĘ z dużym rozmachem. Na stoisku o powierzchni 200 m2 KRISPOL wyeksponował kilkanaście produktów, w tym przełomowe nowości dla domu. 
 

Wśród nich znalazła się odpowiedź na rosnące wymagania rynku w zakresie energooszczędnych rozwiązań – brama garażowa z segmentów o grubości 60 mm. Współczynnik przenikalności cieplnej takich paneli wynosi jedynie 0,39 W/m2K – co oznacza poprawę o ok. 30% w stosunku do standardowych paneli o grubości 40 mm. Opcja ta będzie dostępna w kolekcji VENTE K2 RFS. 
 

KRISPOL od lat słynie z wyjątkowo obszernej oferty wzorniczo-kolorystycznej produktów. Hitem wiosennej oferty dla domu jest nowy dekor o nazwie Sosna antyczna, do złudzenia przypominający sosnowe deski. Naturalnie ukształtowane słoje drewna pozwalają oddać ciepło, urok i szlachetny charakter desek sosnowych, jednego z najstarszych i najbardziej tradycyjnych materiałów budowlanych. Nowa okleina została zaprezentowana na kompleksowym zestawie produktów dla domu:
  • na segmentowej bramie garażowej,
  • na oknach FEN 92 z roletą zewnętrzną,
  • a także na drzwiach wejściowych.

Rozwijając ofertę produktową Krispol od lat stawia na kompleksowość oferowanych rozwiązań. Rodzina produktów dla domu, poza bramami garażowymi, drzwiami i roletami obejmuje też szeroką gamę rozwiązań okiennych. Krispol zaprezentował na targach BUDMA swoje możliwości w tym zakresie. 
 

Ogromne zainteresowanie wzbudzały propozycje do okien tarasowych i balkonowych: okno uchylno-przesuwne FEN76 5R PSK oraz zautomatyzowane okno podnoszono-przesuwne FEN76 HST z napędem MHS i niskim progiem. Zastosowany w nim napęd zapewnia łatwe otwieranie, zamykanie i ryglowanie okien o masie do 400 kg za pomocą przycisku lub pilota zdalnego sterowania.

   

Ciekawą propozycją dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania i najwyższy komfort było okno FEN 76 5S wyposażone w nowoczesne okucie rozwierno-odstawne activPilot Comfort PADM z napędem BDT. Umożliwia ono wietrzenie równoległe – poprzez odstawienie skrzydła okiennego od ramy o 6 mm na całym obwodzie.
W takiej pozycji wentylacja jest bardziej energooszczędna, a okno przez cały czas zachowuje odporność na włamanie. Zastosowane okucie i automatyka umożliwiają otwieranie i zamykanie okna przy użyciu wygodnego panela dotykowego lub pilota, a także programowanie scenariuszy wietrzenia.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktów marki Krispol  skontaktuj się z nami 
lub wypełnij odpowiedni formularz wyceny