23 paź 2013

Krispol udoskonalił konstrukcję prowadzenia LHR dla segmentowych bram przemysłowych

Segmentowe bramy przemysłowe zostały zaprojektowane z myślą o firmie i przemyśle. Łączą nowoczesny, estetyczny wygląd z funkcjonalnością i bezpieczeństwem.

Sprawdzone technologie, najwyższej jakości surowce i automatyka renomowanych producentów dają gwarancję niezawodnej i bezpiecznej eksploatacji. Aby sprostać wymaganiom klientów Krispol stale unowocześnia swoje produkty. W październiku 2013r Krispol poinformował o udoskonaleniu konstrukcji prowadzenia LHR dla segmentowych bram przemysłowych.

Wprowadzona zmiana ma na celu poprawę funkcjonalności i polega na poprowadzeniu linek w prowadnicach. Jednocześnie wbudowanie zostało zmniejszone o 185 mm, co jest szczególnie ważne w przypadku obiektów o niewielkich rozmiarach.

Dodatkowo, w nowej konstrukcji prowadzenia zastosowana została listwa nadprożowa z uszczelką, która zapewnia doskonałe doszczelnienie górnej krawędzi bramy. Nowe prowadzenie nie wymaga stosowania linki przeciwbieżnej. W segmentowych bramach przemysłowych wiele systemów prowadzenia. Pozwala to znaleźć rozwiązanie konstrukcyjne dla niemal każdego, nawet bardzo nietypowego obiektu, bez uszczerbku na funkcjonalności bramy, czy komforcie jej użytkowania.