30 wrz 2013

KRISPOL i MURATOR prowadzą wspólną akcję rabatową

W piątek - 13 września - ruszyła promocja na produkty KRISPOL realizowana wspólnie z miesięcznikiem MURATOR - jednym z najpopularniejszych magazynów budowlanych w Polsce.


Rabat w wysokości 15% obejmuje wszystkie produkty marki KRISPOL z linii HOME: bramy garażowe, rolety zewnętrzne, okna i drzwi wejściowe. Zniżkę można zrealizować w punktach sprzedaży Partnerów Handlowych Krispola - m.in. w firmie Rambit z Krakowa.Rabat otrzymają posiadacze kuponu, który można znaleźć w październikowym numerze magazynu MURATOR. Akcja trwa do końca października. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i obniżkami.

Linia HOME to kompleksowa oferta dla klientów poszukujących energooszczędnych, niezawodnych i bezpiecznych produktów. Oferujemy w jednym miejscu bramy garażowe, rolety okienne, okna i drzwi wejściowe w rozbudowanych, wariantach kolorystycznych i wzorniczych.

Szybko i oszczędnie znajdziesz wśród naszych produktów idealnie dopasowane, kompatybilne rozwiązania. Nie musisz iść na żadne ustępstwa. Kupno estetycznej bramy garażowej, okien czy drzwi wejściowych nie oznacza rezygnacji z pozostałych, istotnych parametrów.