8 mar 2011

Rambit laureatem programu Nice Partner Roku 2010

Druga edycja programu partnerskiego Nice Partner Roku przeszła do historii. W ostatni piątek karnawału - 4 marca 2011 w Windsor Palace Hotel odbyła się uroczysta Gala Finałowa na której laureatom zostały wręczone nagrody.

Program Partner Roku ma na celu podniesienie jakości współpracy i standaryzację sieci sprzedaży Nice. Ideą programu jest wyłonienie i nagrodzenie najsolidniejszych Partnerów Handlowych. W odróżnieniu od pozostałych programów motywacyjnych, celem tego projektu nie jest ocena wyniku sprzedaży czy potencjału handlowego, lecz zaangażowanie, motywacja, lojalność i chęć usystematyzowania i profesjonalizacji wspólnych działań.

Aż 140 kandydatów podjęło w tym roku wyzwanie zdobycia tytułu Partner Roku 2010. W gronie laureatów znalazła się Firma Rambit z Krakowa, która tym razem została uhonorowana tytułem Złoty Partner Roku 2010.
Zdobycie przez firmę Rambit Certyfikatu Złoty Partner jest potwierdzeniem wysokiej jakości obsługi i doradztwa, oraz profesjonalizmu w sprzedaży i montażu bram i automatyki.